Drzwi i ściany loftowe

SYSTEM PRZESZKLEŃ W METALOWYCH RAMACH

Podziel przestrzeń mieszkania i biura efektownym przeszkleniem. Drzwi i ściany ze stali i szkła są nowoczesną alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań - w subtelny sposób dzielą przestrzeń, jednocześnie przepuszczając światło - dzięki temu wydzielone strefy w pomieszczeniu pozostają doświetlone.


SZEROKI WACHLARZ MOŻLIWOŚCI

Materiały wykorzystywane do produkcji witryn występują w wielu wariantach dając projektantowi szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych. Konstrukcje mogą być wykończone na różne sposoby, oferujemy konstrukcje malowane proszkowo, a także pokryte powłoką galwaniczną. Szkło przezroczyste, mleczne czy ornamentowe - zawsze wykorzystujemy najwyższej jakości szkło bezpieczne. 

TO NAS WYRÓŻNIA

Gary Woodpecker jest organizacją inżynieryjną, produkcyjną i konsultingową, zawsze służymy doradztwem technicznym w ramach realizowanych projektów. Nasi montażyści to doświadczeni, wysokiej klasy specjaliści, którzy działają szybko i zawsze zostawiają po sobie porządek. Połączenie naszych możliwości projektowych i produkcyjnych umożliwia realizację unikatowych konstrukcji ramowych o imponującej skali i różnorodności – niezależnie od tego czy są to duże obiekty sportowe, przemysłowe, kulturalne czy wnętrze Twojego mieszkania. 

 


INNE REALIZACJE

Gary Woodpecker specjalizuje się w produkcji i montażu drzwi, ścian ze stali i szkła oraz podobnych konstrukcji takich jak ścianki prysznicowe, parawany nawannowe, schody czy balustrady, projektujemy i wykonujemy nowoczesne meble, ale zapraszamy do współpracy również jako wykonawca Państwa projektu – dla naszego zespołu inżynierów nie ma rzeczy niemożliwych!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl